Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies.

Konrad Lorenz

http://zioladar.com.pl/ziele-czystka

Ziele czystka oferuje niejedna apteka i liczne sklepy zielarskie. Co takiego niezwykłego ma w sobie czystek? Ma on szerokie zastosowanie w medycynie naturalnej. Posiada on wiele właściwości leczniczych. Skutecznie pomaga zwalczyć wszelkiego rodzaju infekcje. Stosuje się go w przypadku grypy, alergii (poprzez hamowanie uwalniania histaminy przez polifenole), boleriozy, a nawet przy chorobach nowotworowych.

Co powoduje jego niezwykłe właściwości? Zawartość polifenoli – przeciwutleniaczy. Czym one są? Silnymi antyoksydantami o dobroczynnym wpływie na zdrowie. Neutralizują one wolne rodniki przyczyniające się do powstawania wielu chorób, również nowotworowych. W jaki sposób wolne rodniki mają wpływ na powstawanie nowotworu? Niszcząc strukturę ludzkiego DNA i powodując mutacje. Następnie przy kolejnym podziale komórki dochodzi do utworzenia się komórek potomnych o zmienionym, nieprawidłowym kodzie, a ich niepohamowany podział prowadzi do powstawania nowotworu.

ZiołaDar, internetowy sklep zielarsko-medyczny, założony przez osoby pasjonujące się fitoterapią, preferujące naturalne rozwiązania lecznicze, posiada w swojej ofercie ziele czystka pod postacią suszu oraz kapsułek.

Ziele czystka poleca się kupować w sklepach zielarskich i aptekach.


ZiołaDar
Wrzosowa 58
41-260 Sławków

20 wpis

19 wpis